Speellijst 2018

 
mei
25 mei
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
25 mei
Torendael (Vivium), Amsterdam
25 mei
Congres-Workshop Kicozo, Werkendam
25 mei
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
25 mei
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
25 mei
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
25 mei
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
26 mei
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
28 mei
Hogewey (Vivium), Weesp
28 mei
Workshop Congresparade Studiearena, Lunteren
28 mei
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
29 mei
De Opmaat (Pieter van Foreest), Monster
29 mei
Overduin (Topaz), Katwijk
29 mei
St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
30 mei
Workshop Cultuurcentrum Boogie Woogie, Winterswijk
31 mei
Grubbeveld (Envida), Maastricht
31 mei
Stichting Space Station, Sirjansland
31 mei
Borrendamme (Allevo), Zierikzee
 
juni
01 juni
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
01 juni
De Bleerinck (Zorggroep Tangenborgh), Emmen
01 juni
Naarderheem (Vivium), Naarden
01 juni
Rijserf (Avoord Zorg en Wonen), Rijsbergen
02 juni
Herbergier Gouderak
04 juni
Het Borsthuis (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo (O)
04 juni
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
05 juni
Amarant, Tilburg
05 juni
De Gravin (Zorgwaard), Oud-Beyerland
05 juni
Waalstaete (Pleyade), Arnhem
06 juni
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
07 juni
Spaarne Gasthuis, Haarlem
07 juni
Bosch en Duin (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
07 juni
't Wedervoort (ZorgAccent), Wierden
08 juni
Groenendaal (Sint Joriszorg), Vessem
08 juni
Subenhara (Pleyade), Zevenaar
09 juni
Triade (Propersona), Wolfheze
09 juni
Nieuw Vredeveld (Brentano), Amstelveen
11 juni
Overrhyn (Topaz), Leiden
11 juni
Hogewey (Vivium), Weesp
12 juni
De Kasteelhof (Zorggroep Maas en Waal), Druten
12 juni
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
12 juni
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
13 juni
St. Jozefoord (St. Jozefoord), Nuland
13 juni
De Looborch (Zorggroep Charim), Zeist
14 juni
Herbergier Oudenbosch, Oudenbosch
14 juni
Johanneshove (Vivium), Laren
14 juni
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
15 juni
De Gravin (Zorgwaard), Oud-Beyerland
15 juni
De Hartkamp (Carinova), Raalte
18 juni
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
18 juni
StudieArena, Lunteren
18 juni
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
18 juni
Mariahoeve (Florence), Den Haag
19 juni
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
21 juni
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
21 juni
Workshop Pieter van Foreest, Delft
21 juni
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
21 juni
De Zandzee (Vivium), Bussum
23 juni
De Bolder (Vivium), Huizen
24 juni
Rustoord (DSV), Lisse
25 juni
Oversingel (Vivium), Weesp
25 juni
Simeon & Anna (Laurens), Rotterdam
26 juni
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
27 juni
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
28 juni
Zonnehuis Amstelveen (Zonnehuisgroep Amstelland), Amstelveen
28 juni
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
28 juni
De Vrije Vogel, Elsloo
28 juni
Eykenburg (Stichting Eykenburg), Den Haag
29 juni
Torendael (Vivium), Amsterdam
30 juni
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
30 juni
De Meerenburgh, Leur
 
juli
02 juli
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
03 juli
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
03 juli
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
03 juli
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
04 juli
Kliniek De Ferleman (Emergis), Terneuzen
04 juli
De Molenberg (Marga Klompe), Groenlo
05 juli
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
06 juli
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
06 juli
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
07 juli
De Bolder (Vivium), Huizen
08 juli
De Egthe (Zuyderland), Echt
09 juli
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
09 juli
Overrhyn (Topaz), Leiden
10 juli
Flecke (Patyna), Joure
10 juli
Het Loggerhuis (Dagelijks Leven), Zaandam
10 juli
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
11 juli
Den Weeligenberg (Zorgbalans), Hillegom
11 juli
De Elf Ranken (Laurens), Barendrecht
12 juli
De Mantel (Florence), Voorburg
12 juli
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
12 juli
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
13 juli
De Hartkamp (Carinova), Raalte
13 juli
Heerewegen (Warande), Zeist
16 juli
Hogewey (Vivium), Weesp
18 juli
De Vloot (Careyn), Maassluis
18 juli
Rozenhof (Careyn), Naaldwijk
19 juli
Ave Maria (Cicero), Geulle
19 juli
De Zandzee (Vivium), Bussum
19 juli
Heerewegen (Warande), Zeist
24 juli
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
24 juli
Heerewegen (Warande), Zeist
25 juli
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
25 juli
Voltawerk (Zuid Oost Zorg), Gorredijk
26 juli
Beerendonck (De Zorggroep), Venlo
26 juli
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
26 juli
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
27 juli
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
27 juli
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
27 juli
Torendael (Vivium), Amsterdam
28 juli
De Bolder (Vivium), Huizen
30 juli
Op den Toren (Cicero Zorggroep), Nuth
31 juli
Walstede (Zorgcentra Rivierenland), Tiel
 
augustus
02 augustus
Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
02 augustus
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
02 augustus
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
03 augustus
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
04 augustus
De Steenrots (Careander), 't Harde
13 augustus
Overrhyn (Topaz), Leiden
15 augustus
Blijdorp (Laurens), Rotterdam
16 augustus
De Zandzee (Vivium), Bussum
17 augustus
Naarderheem (Vivium), Naarden
20 augustus
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
22 augustus
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
23 augustus
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
24 augustus
Cornelia (Allevo), Zierikzee
24 augustus
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
26 augustus
Besloten optreden, Rotterdam
27 augustus
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
28 augustus
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
28 augustus
Dr. Jenny (Careaz), Dinxperlo
30 augustus
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
30 augustus
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
31 augustus
Torendael (Vivium), Amsterdam
31 augustus
St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
 
september
01 september
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
03 september
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
03 september
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
03 september
Hogewey (Vivium), Weesp
03 september
Woerdblok (Careyn), Naaldwijk
04 september
Mariahoeve (Florence), Den Haag
04 september
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
05 september
Buitenveld (Omring), Julianadorp
07 september
De Hartkamp (Carinova), Raalte
10 september
Overrhyn (Topaz), Leiden
10 september
Oversingel (Vivium), Weesp
10 september
Parc Gender/Engelsbergen (Vitalis), Eindhoven
10 september
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
11 september
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
12 september
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
13 september
Johanneshove (Vivium), Laren
14 september
Die Buytenweye (Pieter van Foreest), Delft
15 september
Ekelhof (Archipel), Eindhoven
17 september
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
17 september
Hogewey (Vivium), Weesp
18 september
De Meander (De Zellingen), Nieuwerkerk aan den IJssel
19 september
De Vloot (Careyn), Maassluis
20 september
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
20 september
De Zandzee (Vivium), Bussum
20 september
Eben Haëzer (Cordaan), Amsterdam
20 september
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
20 september
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
21 september
Alzheimer Café Berkelland, Ruurlo
21 september
Acht Staten (Evean), Wormerveer
21 september
Bermensteyn (De Zellingen), Capelle aan den IJssel
23 september
Vastrada (Zuyderland), Susteren
25 september
Torenhof (Vivium), Blaricum
26 september
Weidesteyn (Treant Zorggroep), Hoogeveen
27 september
De Zeester (Omring), Den Helder
27 september
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
27 september
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
27 september
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
28 september
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
28 september
Naarderheem (Vivium), Naarden
28 september
Torendael (Vivium), Amsterdam
29 september
De Bolder (Vivium), Huizen
29 september
De Roosebrink (Zuid-Veluwe), Wageningen
 
oktober
01 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
02 oktober
La Valence (Envida), Maastricht
03 oktober
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
04 oktober
Bosch en Duin (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
05 oktober
Akkerleven (Pieter van Foreest), Schipluiden
05 oktober
De Hartkamp (Carinova), Raalte
05 oktober
Het Borsthuis (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
05 oktober
Naarderheem (Vivium), Naarden
06 oktober
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
09 oktober
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
09 oktober
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst en Koewacht
09 oktober
H.A. Lorentzhuis (Innoforte), Velp
11 oktober
Duinstede (Florence), Wassenaar
11 oktober
Het Hof (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
11 oktober
Johanneshove (Vivium), Laren
12 oktober
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
15 oktober
Adegeest (Florence), Voorschoten
15 oktober
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
15 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
15 oktober
Overrhyn (Topaz), Leiden
17 oktober
Workshop De Antonius Hof (Vivium), Bussum
18 oktober
De Zandzee (Vivium), Bussum
21 oktober
De Egthe (Zuyderland), Echt
22 oktober
Vremdieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
23 oktober
Vredenburch (Florence), Rijswijk
23 oktober
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
23 oktober
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
24 oktober
Hart van Rozenburg (Careyn), Rozenburg
25 oktober
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
25 oktober
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
25 oktober
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
26 oktober
Torendael (Vivium), Amsterdam
26 oktober
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
27 oktober
De Bolder (Vivium), Huizen
27 oktober
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
29 oktober
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
30 oktober
Workshop Pieter van Foreest, Delft
30 oktober
Blijdorp (Laurens), Rotterdam
30 oktober
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
31 oktober
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
 
november
01 november
De Hooge Tuinen (Pieter van Foreest), Naaldwijk
01 november
Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
03 november
De Bolder (Vivium), Huizen
03 november
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
05 november
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
05 november
Hogewey (Vivium), Weesp
05 november
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
06 november
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
06 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
06 november
Triangel (Pieter van Foreest), De Lier
07 november
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
07 november
Workshop Johanneshove (Vivium), Laren
07 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
07 november
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
08 november
Quintus (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
08 november
De Hessegracht (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
12 november
Overrhyn (Topaz), Leiden
12 november
Oversingel (Vivium), Weesp
13 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
14 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
15 november
Johanneshove (Vivium), Laren
15 november
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
15 november
De Zandzee (Vivium), Bussum
16 november
De Hartkamp (Carinova), Raalte
16 november
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
16 november
Huize St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
16 november
Naarderheem (Vivium), Naarden
19 november
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
19 november
Hogewey (Vivium), Weesp
19 november
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
20 november
De Ark (Careyn), Wateringen
21 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
22 november
St. Elisabeth (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
22 november
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
22 november
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
23 november
Het Hof (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo (O)
23 november
Rozenhof (Careyn), Naaldwijk
27 november
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
28 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
28 november
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
29 november
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
29 november
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
30 november
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
30 november
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
30 november
Torendael (Vivium), Amsterdam
 
december
05 december
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
nog niet bekend
06 december
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
nog niet bekend
08 december
De Bolder (Vivium), Huizen
nog niet bekend
10 december
Overrhyn (Topaz), Leiden
nog niet bekend
13 december
Johanneshove (Vivium), Vivium
nog niet bekend
13 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
nog niet bekend
13 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
nog niet bekend
16 december
Croonenhoff (Envida), Maastricht
17 december
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
17 december
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
nog niet bekend
17 december
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
nog niet bekend
18 december
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
nog niet bekend
18 december
Voltawerk (Zuid Oost Zorg), Gorredijk
nog niet bekend
19 december
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
nog niet bekend
20 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
nog niet bekend
21 december
Torendael (Vivium), Amsterdam
nog niet bekend
27 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
nog niet bekend
 

Speellijst 2019

 
januari