Speellijst

 

Speellijst 2017

 
mei
23 mei
De Hoprank (Interzorg), Peize
23 mei
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
23 mei
Rozenholm (Amstelring), Aalsmeer
23 mei
Hart van Groenewoud (Careyn), Spijkernisse
23 mei
De Boomgaard (Attent Zorg en Behandeling), Rheden
22 mei
Vizier (Zorggroep Almere), Almere
22 mei
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
22 mei
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
22 mei
Presentatie StudieArena, Locatie volgt nog
19 mei
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
19 mei
Herte (De Zorggroep), Herten
18 mei
Op 't Hoogveld (Pantein), Sint Anthonis
18 mei
Workshop Fontys, Eindhoven
18 mei
Hogewey, Weesp
18 mei
Meerweide (Aafje), Rotterdam
17 mei
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
15 mei
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
15 mei
Overrhyn (Topaz), Leiden
13 mei
Croonenhoff (Envida), Maastricht
13 mei
De Bolder (Vivium), Huizen
13 mei
Workshop , Utrecht
11 mei
Kornoeljehof (Interzorg), Assen
11 mei
Triade (Propersona), Wolfheze
11 mei
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
11 mei
Johanneshove (Vivium), Laren
10 mei
Gooizicht (Amaris Zorggroep), Hilversum
09 mei
Drieën-Huysen (Zonnehuisgroep Vlaardingen), Vlaardingen
08 mei
Hogewey (Vivium), Weesp
08 mei
Houthaghe (Florence), Den Haag
08 mei
Parc Gender (Vitalis), Eindhoven
08 mei
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
08 mei
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
06 mei
Krönnenzommer (ZorgAccent), Hellendoorn
04 mei
Kornoeljehof (Interzorg), Vries
04 mei
Rustoord (DSV), Lisse
03 mei
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
03 mei
Quintus (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
03 mei
Rijckehove (De Zellingen), Capelle aan den IJssel
02 mei
Besloten optreden, Assen
01 mei
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
 
april
29 april
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
27 april
Zonnehof Bovenkerk (Zonnehuisgroep Amstelland), Amstelveen
27 april
Klaasje Zevenster (Brentano), Amstelveen
27 april
Middenhof (Vita Amstelland), Amstelveen
27 april
Nieuw Vredeveld (Brentano), Amstelveen
26 april
De Weijdehof (Carint Reggeland), Almelo
25 april
De Meander (De Zellingen), Nieuwerkerk a/d IJssel
25 april
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
25 april
Norbertushof (Pantein), Gennep
24 april
De Blaauwe Hoeve (Curamus), Hulst
24 april
De Bleerinck (Zorggroep Tangenborgh), Emmen
24 april
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
22 april
Besloten optreden, Geldermalsen
21 april
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
21 april
Castella (Pantein), Cuijk
21 april
De Driemaster (Interzorg), Smilde
21 april
Naarderheem (Vivium), Naarden
21 april
Uitzicht (Florence), Den Haag
20 april
Bermensteyn (De Zellingen), Capelle aan den IJssel
20 april
Nieuw Graswijk (Interzorg), Assen
19 april
Rijckehove (De Zellingen), Capelle aan den IJssel
19 april
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
18 april
De Hartkamp (Carinova), Raalte
14 april
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
14 april
Uitzicht (Florence), Den Haag
13 april
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
13 april
Torendael (Vivium), Amsterdam
12 april
Auditiedag Diva Dichtbij, Utrecht
12 april
Gooizicht (Amaris Zorggroep), Hilversum
12 april
Het Borsthuis (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
12 april
Rijckehove (De Zellingen), Capelle aan den IJssel
10 april
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
10 april
Hogewey (Vivium), Weesp
10 april
Overrhyn (Topaz), Leiden
10 april
Oversingel (Vivium), Weesp
10 april
De SchitteRing (Pantein), Haps
07 april
Gooizicht (Amaris Zorggroep), Hilversum
07 april
De Hartkamp (Carinova), Raalte
07 april
Oostduin (Florence), Den Haag
06 april
Huize September, Wageningen
06 april
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
05 april
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
04 april
Duinstede (Florence), Wassenaar
04 april
Eugeria (Carint Reggeland), Almelo
04 april
De Pleinen (Vilente), Ede
03 april
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
 
maart
31 maart
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
31 maart
Reyerheem (Aafje), Ridderkerk
29 maart
Buitenveld (Omring), Julianadorp
29 maart
Selectieworkshops Diva Dichtbij, Ede
28 maart
Mariahoeve (Florence), Den Haag
28 maart
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
28 maart
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
27 maart
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
27 maart
Huis aan de Poel (Brentano), Amstelveen
23 maart
Anholt (Interzorg), Assen
23 maart
Heerma State (Groenhuysen), Roosendaal
22 maart
Antonius (Curamus), Kloosterzande
22 maart
De Hoenwaard (Het Baken), Hattem
21 maart
La Valence (Envida), Maastricht
21 maart
Selectieworkshop Diva Dichtbij, Utrecht
21 maart
Den Koogh (Omring), Den Helder
21 maart
Hof van Flierbeek (Careaz), Lichtenvoorde
20 maart
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
20 maart
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
20 maart
De Wijde Blik (Interzorg), Assen
17 maart
De Hazelaar (De Wever), Tilburg
17 maart
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
16 maart
Appelgaard (Envida), Margraten
16 maart
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
16 maart
Symphonie (Zorggroep Drenthe), Eelde
16 maart
Klaasje Zevenster (Brentano), Amstelveen
14 maart
Rustoord (DSV), Lisse
14 maart
Nieuwe Hoeven (Brabant Zorg), Schaijk
13 maart
Overrhyn (Topaz), Leiden
13 maart
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
13 maart
Elvira-Leontine (Circero), Amstenrade
13 maart
Hogewey (Vivium), Weesp
13 maart
Nieuw Vredeveld (Brentano), Amstelveen
11 maart
Den Es (Azora), Varsseveld
10 maart
Naarderheem (Vivium), Naarden
10 maart
Vlietstede (DSV), Rijnsburg
09 maart
De Klinkenberg (Vilente), Ede
08 maart
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
07 maart
Mariahoeve (Florence), Den Haag
06 maart
De Wijde Blik (Interzorg), Assen
06 maart
De Klinkenberg (Vilente), Ede
06 maart
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
05 maart
De Merwelanden (De Merwelanden), Dordrecht
03 maart
Workshop De Bolder (Vivium), Huizen
03 maart
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
02 maart
Anholt (Interzorg), Assen
01 maart
Workshop Hogewey (Vivium), Weesp
 
februari
27 februari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
26 februari
Herbergier Elst, Elst
23 februari
Workshop Philadelphia Zorg, Amersfoort
23 februari
Rozenholm (Amstelring), Aalsmeer
22 februari
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
22 februari
Weltevreden (De Bilthuysen), De Bilt
21 februari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
20 februari
Overrhyn (Topaz), Leiden
20 februari
Oversingel (Vivium), Weesp
20 februari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
17 februari
De Hartkamp (Carinova), Raalte
17 februari
De Molenberg (Marga Klompe), Groenlo
17 februari
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
17 februari
Coornhertcentrum (Florence), Den Haag
16 februari
Antonius Binnenweg (Laurens), Rotterdam
16 februari
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
16 februari
Eerdbrand (Archipel), Eindhoven
14 februari
Appelgaard (Envida), Margraten
13 februari
Seewende (Het Baken), Nunspeet
13 februari
Cornelia (Allevo), Zierikzee
13 februari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
13 februari
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
10 februari
Cornelia (Allevo), Zierikzee
10 februari
Besloten optreden, Laren
09 februari
Bosch en Duin (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
09 februari
Johanneshove (Vivium), Laren
09 februari
Workshop Gruitpoort, Doetinchem
08 februari
De Hoge Weide (Marga Klompe), Lochem
08 februari
Symposium Zorgnetwerk 'Rendement van Geluk', Breda
08 februari
De Bolder (Vivium), Huizen
07 februari
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
07 februari
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
06 februari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
06 februari
Elvira-Leontine (Circero), Amstenrade
06 februari
Hogewey (Vivium), Weesp
06 februari
Blijdorp (Laurens), Rotterdam
06 februari
De Rozenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
03 februari
De Zonnewijzer (Holland Zorgvilla's), Zelhem
02 februari
De Hoge Weide (Marga Klompe), Lochem
02 februari
De Lange Akkers/Sint Jansteen (Curamus), Koewacht / Sint Jansteen
01 februari
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
 
januari
31 januari
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
31 januari
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
31 januari
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
27 januari
Naarderheem (Vivium), Naarden
27 januari
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
27 januari
Workshop Singelhof (Pieter van Foreest), De Lier
26 januari
Hoge Veld (Marga Klompe), Aalten
26 januari
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
23 januari
Hogewey (Vivium), Weesp
23 januari
Insula Dei, Arnhem
23 januari
St. Carolus (Hilverzorg), Hilversum
23 januari
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
23 januari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
20 januari
In de Goorn (Promens Care), Coevorden
20 januari
Workshop Singelhof (Pieter van Foreest), De Lier
19 januari
Besloten optreden, Amsterdam
19 januari
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
19 januari
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
19 januari
Eerdbrand (Archipel), Eindhoven
19 januari
Jonker Frans (Florence), Den Haag
19 januari
't Wedervoort (ZorgAccent), Wierden
19 januari
Ter Weel (Ter Weel), Krabbendijke
18 januari
Dierenriem (Careyn), Hellevoetsluis
18 januari
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
16 januari
Het Flevohuis (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
16 januari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
14 januari
Nieuw Chartreuse (Careyn), Utrecht
14 januari
Madeleine (Pantein), Boxmeer
13 januari
Workshop 'Zingend contact maken met mensen met dementie'. Aanmelden via post@divadichtbij.nl, Ede
13 januari
De Hessegracht (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
13 januari
De Weijdehof (Carint Reggeland), Almelo
13 januari
Workshop Stichting Abrona, Huis ter Heide
12 januari
Lindenhof (Pieter van Foreest), Delft
12 januari
De Bieslandhof (Pieter van Foreest), Delft
12 januari
De Westerkim, Hoogeveen
11 januari
Besloten, Diepenveen
11 januari
Besloten optreden, Amsterdam
09 januari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
08 januari
Herte (De Zorggroep), Herten
06 januari
Het Flevohuis (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
06 januari
Wiedenbroeksingel (Livio), Haaksbergen
 

Speellijst 2016

 
december
29 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
29 december
De Slingeborgh (Interzorg), Assen
28 december
Liemerije (Liemerije), Zevenaar
28 december
Het Flevohuis (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
27 december
De Hullen (Interzorg), Roden
27 december
De Opmaat (Pieter van Foreest), Monster
25 december
Mariënburg (Beweging 3.0), Soest
23 december
Delfshove (Pieter van Foreest), Delft
23 december
Cornelia (Allevo), Zierikzee
22 december
De Haartse Hoeve (Pantein), Beugen
21 december
De Heemsteresch (Zorgaccent), Den Ham
21 december
Het Socrateshuis (Dagelijks Leven), Apeldoorn
20 december
Beth San (Marga Klompe), Aalten
20 december
Dr. Jenny (Careaz), Dinxperlo
20 december
Lionsclub Rheden, Ellecom
19 december
Patronaatshof (Careaz), Lichtenvoorde
19 december
Sint Jansteen (Curamus), Sint Jansteen
19 december
De Blaauwe Hoeve (Curamus), Hulst
19 december
De Wijde Blik (Interzorg), Assen
18 december
Herbergier Oldeberkoop, Oldeberkoop
16 december
Cornelia (Allevo), Zierikzee
16 december
De Driemaster (Interzorg), Smilde
15 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
15 december
Buurtzorg , Veenendaal
15 december
Mariënhof (Marga Klompe), Lichtenvoorde
14 december
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
14 december
De Bieslandhof (Pieter van Foreest), Delft
14 december
De Geuzenveste (Careyn), Utrecht
13 december
De Bieslandhof (Pieter van Foreest), Delft
13 december
Vizier (Zorggroep Almere), Almere
12 december
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
12 december
Adegeest (Florence), Voorschoten
12 december
St. Carolus (Hilverzorg), Hilversum