Speellijst 2018

 
september
22 september
Gloxinia (Amstelring), Aalsmeer
22 september
Torendael (Vivium), Amsterdam
22 september
De Bolder (Vivium), Huizen
22 september
Alzheimer Oost Gelderland, Doetinchem
23 september
Vastrada (Zuyderland), Susteren
24 september
Dekkersduin (Florence), Den Haag
24 september
Thuvine (Pleyade) , Duiven
25 september
Walstede (Zorgcentra Rivierenland), Tiel
25 september
De Wellen (Brabant Zorg), Oss
25 september
Fan-ergize Your Enterprise (Fan Factory), Ede
25 september
Thuvine (Pleyade), Duiven
25 september
Torenhof (Vivium), Blaricum
26 september
Thuvine (Pleyade), Duiven
26 september
Training "Stem af en maak contact", Ede
26 september
Weidesteyn (Treant Zorggroep), Hoogeveen
26 september
De Westerkim (Welkom Thuis!), Hoogeveen
26 september
Maasland (Brabant Zorg), Herpen
27 september
De Zeester (Omring), Den Helder
27 september
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
27 september
Parc Gender/Engelsbergen (Vitalis), Eindhoven
27 september
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
27 september
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
27 september
De Driemaster (Interzorg), Smilde
28 september
Couperus (Middin), Den Haag
28 september
Naarderheem (Vivium), Naarden
28 september
Torendael (Vivium), Amsterdam
28 september
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
29 september
De Bolder (Vivium), Huizen
29 september
De Roosebrink (Zuid-Veluwe), Wageningen
30 september
De Wilberthof (Brabant Zorg), Berghem
 
oktober
01 oktober
Training Het Dorp (Siza), Arnhem
01 oktober
Corte Foort (Brabant Zorg), Oss
01 oktober
Optreden Het Dorp (Siza), Arnhem
01 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
01 oktober
Thuvine (Pleyade), Duiven
02 oktober
La Valence (Envida), Maastricht
02 oktober
Borchleen (WelThuis), Schoonhoven
02 oktober
Simeon & Anna (Laurens) , Rotterdam
02 oktober
De Wellen (Brabant Zorg), Oss
02 oktober
Gouwestein (Zorgpartners Midden-Holland), Gouda
02 oktober
Huis ter Leede, Leerdam
03 oktober
Training Hogewey (Vivium), Weesp
03 oktober
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
03 oktober
Polderburen (Zorggroep Almere), Almere
03 oktober
Sparrenheuvel (Carinova), Diepenveen
04 oktober
Bosch en Duin (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
05 oktober
Sint Jozef (Carinova), Deventer
05 oktober
De HoogeBerg, IJmuiden
05 oktober
De Wellen (Brabant Zorg), Oss
05 oktober
Het Borsthuis (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
05 oktober
Akkerleven (Pieter van Foreest), Schipluiden
05 oktober
Naarderheem (Vivium), Naarden
05 oktober
De Hartkamp (Carinova), Raalte
06 oktober
Centime (De Zorggroep), Tegelen
06 oktober
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
08 oktober
Ravelijn (Carinova), Deventer
08 oktober
Westlede (STMR), Tiel
09 oktober
Katwijk (Brabant Zorg), Oss
09 oktober
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
09 oktober
Simeon & Anna (Laurens) , Rotterdam
09 oktober
Corte Foort (Brabant Zorg), Oss
09 oktober
Westhoff (Florence), Rijswijk
09 oktober
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst en Koewacht
09 oktober
H.A. Lorentzhuis (Innoforte), Velp
10 oktober
De Blide (SVRZ Zorgt in Zeeland), Terneuzen
10 oktober
Training Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
10 oktober
Sint Willibrord (Carinova), Olst
11 oktober
Dr. Jenny (Careaz), Dinxperlo
11 oktober
Duinstede (Florence), Wassenaar
11 oktober
Het Hof (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
11 oktober
Johanneshove (Vivium), Laren
11 oktober
De Wellen (Brabant Zorg), Oss
11 oktober
St. Elisabeth (Zorggroep Maas en Waal), Beneden Leeuwen
12 oktober
Meulenbeltzorg Tubbergen (Trivium Meulenbelt Zorg), Tubbergen
12 oktober
Magnolia (WelThuis), Zoetermeer
12 oktober
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
15 oktober
De Hartkamp (Carinova), Raalte
15 oktober
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
15 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
15 oktober
Overrhyn (Topaz), Leiden
15 oktober
Adegeest (Florence), Voorschoten
16 oktober
Diemzicht (Liemerije), Didam
17 oktober
Spaar en Hout (Pro Senectute), Haarlem
17 oktober
Tabitha (Cardia), Den Haag
17 oktober
Training De Antonius Hof (Vivium), Bussum
17 oktober
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
17 oktober
Training Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
18 oktober
Sint Jozef (Carinova), Deventer
18 oktober
De Zandzee (Vivium), Bussum
18 oktober
Hoogstaete (Zuyderland), Sittard
21 oktober
De Egthe (Zuyderland), Echt
22 oktober
De Westerkim (Welkom Thuis!), Hoogeveen
22 oktober
Vremdieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
23 oktober
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
23 oktober
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
23 oktober
Vredenburch (Florence), Rijswijk
24 oktober
Diemzicht (Liemerije), Didam
24 oktober
Hart van Rozenburg (Careyn), Rozenburg
25 oktober
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
25 oktober
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
25 oktober
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
25 oktober
Park Braband (Carinova), Schalkhaar
25 oktober
Pronsweide (Marga Klompe), Winterswijk
26 oktober
Torendael (Vivium), Amsterdam
26 oktober
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
27 oktober
De Bolder (Vivium), Huizen
27 oktober
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
29 oktober
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
29 oktober
Vrederust (GGZ WNB), Halsteren
30 oktober
Schuttershof (Cicero Zorggroep), Brunssum
30 oktober
Workshop Pieter van Foreest, Delft
30 oktober
Blijdorp (Laurens), Rotterdam
30 oktober
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
31 oktober
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
31 oktober
Oostloorn (Saxenburgh Groep), Hardenberg
31 oktober
Rudolf Steiner Zorghuis, Tobiashuis, Den Haag
31 oktober
De Wiken (Zuid Oost Zorg), Drachten
 
november
01 november
Oostloorn (Saxenburgh Groep), Hardenberg
01 november
De Hooge Tuinen (Pieter van Foreest), Naaldwijk
01 november
Kasteelhof (Zorggroep Maas en Waal), Druten
01 november
Mariënhof (Marga Klompe), Lichtenvoorde
01 november
Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
03 november
Heemswijk (Viva! Zorggroep), Heemskerk
03 november
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
03 november
De Bolder (Vivium), Huizen
03 november
Eerdbrand (Archipel), Eindhoven
05 november
Hogewey (Vivium), Weesp
05 november
Aldenhof (Zuyderland), Born
05 november
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
05 november
De Bloementuin (STMR), Geldermalsen
05 november
De Componist (Axion Continu), Utrecht
05 november
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
06 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
06 november
Simeon & Anna (Laurens) , Rotterdam
06 november
Sint Jozef (Carinova), Deventer
06 november
Triangel (Pieter van Foreest), De Lier
06 november
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
07 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
07 november
Training Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
07 november
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
07 november
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
08 november
Quintus (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
08 november
De Hessegracht (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
08 november
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
08 november
In het Zomerpark (Cordaan), Nieuw-Vennep
09 november
Vreugdehof (Amstelring), Amsterdam
09 november
De Hullen (Interzorg), Roden
10 november
Villa Astra (Stepping Stones), Apeldoorn
10 november
De Gouden Leeuw (De Gouden Leeuw Groep), Laag-Keppel
12 november
Oversingel (Vivium), Weesp
12 november
Overrhyn (Topaz), Leiden
13 november
Simeon & Anna (Laurens) , Rotterdam
13 november
De Koperhorst (Beweging 3.0), Amersfoort
13 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
14 november
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
14 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
14 november
Heerma State (Groenhuysen), Roosendaal
14 november
Training Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
15 november
Elim (Stichting Zorggroep Noordwest-Veluwe), Putten
15 november
Graaf Florishof (Carinova), Deventer
15 november
Johanneshove (Vivium), Laren
15 november
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
15 november
De Zandzee (Vivium), Bussum
16 november
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
16 november
Huize St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
16 november
In het Zomerpark (Cordaan), Nieuw-Vennep
16 november
De Hartkamp (Carinova), Raalte
16 november
Lemborgh (Obis Zorgcentra), Sittard
16 november
De Schauw (Noord West Veluwe), Putten
16 november
Naarderheem (Vivium), Naarden
19 november
De Westerkim (Welkom Thuis!), Hoogeveen
19 november
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
19 november
Hogewey (Vivium), Weesp
19 november
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
20 november
De Ark (Careyn), Wateringen
20 november
Joannes Zwijsen (De Wever), Tilburg
20 november
't Wedervoort (ZorgAccent), Wierden
21 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
21 november
Het Averbergen (Carinova), Olst
22 november
In het Zomerpark (Cordaan), Nieuw-Vennep
22 november
St. Elisabeth (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
22 november
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
22 november
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
23 november
Rozenhof (Careyn), Naaldwijk
23 november
Het Hof (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo (O)
25 november
Beerendonck (De Zorggroep), Venlo
26 november
StudieArena, Lunteren
27 november
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
28 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
28 november
Gezondheidscentrum Hardinxveld Giessendam, Hardinxveld
28 november
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
28 november
De Diessenplas (Carinova), Holten
29 november
Sint Jozef (Carinova), Deventer
29 november
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
29 november
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
29 november
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
30 november
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
30 november
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
30 november
Torendael (Vivium), Amsterdam
 
december
04 december
Corte Foort (Brabant Zorg), Oss
05 december
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
06 december
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
08 december
De Bolder (Vivium), Huizen
10 december
De Westerkim (Welkom Thuis!), Hoogeveen
10 december
Overrhyn (Topaz), Leiden
11 december
Carel van den Oever (Cato), Den Haag
11 december
Simeon & Anna (Laurens) , Rotterdam
12 december
De Molenhof (Lyvore), Soest
13 december
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
13 december
Johanneshove (Vivium), Vivium
13 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
13 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
15 december
Centime (De Zorggroep), Tegelen
16 december
Croonenhoff (Envida), Maastricht
17 december
Hogewey (Vivium), Weesp
17 december
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
17 december
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
17 december
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
18 december
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
18 december
Simeon & Anna (Laurens) , Rotterdam
18 december
Voltawerk (Zuid Oost Zorg), Gorredijk
19 december
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
20 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
21 december
Torendael (Vivium), Amsterdam
27 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
 

Speellijst 2019

 
januari
16 januari
Novawhere (De Zorgcirkel), Purmerend
17 januari
Roo van Capelle (Aafje), Capelle aan den IJssel
22 januari
Roo van Capelle (Aafje), Capelle aan den IJssel
 
maart
28 maart
De Zeester (Omring), Den Helder
nog niet bekend
 
september
26 september
De Zeester (Omring), Den Helder
nog niet bekend