Speellijst 2018

 
december
10 december
De Westerkim (Welkom Thuis!), Hoogeveen
10 december
Overrhyn (Topaz), Leiden
10 december
Buitenveld (Omring), Julianadorp
10 december
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
10 december
Stadzicht (Laurens), Rotterdam
10 december
De Willaert (Avoord), Zundert
11 december
Carel van den Oever (Cato), Den Haag
11 december
De Hoenwaard (Het Baken), Hattem
11 december
Simeon & Anna (Laurens) , Rotterdam
12 december
De Molenschot (Lyvore), Soest
12 december
Hof van Hintham (Vivent), Rosmalen
13 december
De Eschpoort (Liberein), Enschede
13 december
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
13 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
13 december
De Zeester (Omring), Den Helder
13 december
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
13 december
Johanneshove (Vivium), Vivium
13 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
14 december
Saksen Weimar, Arnhem
14 december
Nijevelt (Stichting De Waalboog), Nijmegen
14 december
Katwijk (Brabant Zorg), Oss
14 december
Woerdblok (Careyn), Naaldwijk
15 december
Torendael (Vivium), Amsterdam
15 december
Centime (De Zorggroep), Tegelen
15 december
De Oever (EsDeGe Reigersdaal), Spierdijk
16 december
Croonenhoff (Envida), Maastricht
17 december
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
17 december
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
17 december
Overduin (Topaz), Katwijk
17 december
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
17 december
Hogewey (Vivium), Weesp
18 december
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
18 december
Simeon & Anna (Laurens) , Rotterdam
18 december
Voltawerk (Zuid Oost Zorg), Gorredijk
18 december
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
19 december
St. Jozef (Beweging 3.0), Hooglanderveen
19 december
De Blaauwe Hoeve (Zorgsaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst
19 december
't Boerenerf Zorg & Woonboerderij, Emmeloord
19 december
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
19 december
Het Uiterjoon (Respect), Den Haag
19 december
Zorg Ouderen Triade (Propersona), Wolfheze
19 december
Magnushof (Woonzorggroep SAMEN), Schagen
19 december
Rudolf Steiner Zorg, De Brug (Raphaëlstichting), Den Haag
20 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
20 december
Westhoff (Florence), Rijswijk
20 december
Aelsmeer (Vita Welzijn en Advies), Aalsmeer
21 december
Torendael (Vivium), Amsterdam
27 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
28 december
De Hartkamp (Carinova), Raalte
28 december
Dokter Calshof (Zorggroep Meander), Landgraaf
 

Speellijst 2019

 
januari
02 januari
Lorentzhuis (Innoforte), Velp
07 januari
De Regenboog (Coloriet), Dronten
08 januari
Valbrug (Omring), Medemblik
09 januari
Training Heemhof (Atlant), Apeldoorn
10 januari
Zorgerf Buiten-Land (Beweging 3.0), Putten
10 januari
Johanneshove (Vivium), Laren
11 januari
De Ruwaard (Brabantzorg), Oss
11 januari
De Hartkamp (Carinova), Raalte
14 januari
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst
14 januari
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
15 januari
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst
15 januari
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen) , Terneuzen
16 januari
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
16 januari
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst
16 januari
Novawhere (De Zorgcirkel), Purmerend
17 januari
De Zandzee (Vivium), Bussum
17 januari
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst
17 januari
Roo van Capelle (Aafje), Capelle aan den IJssel
18 januari
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst
19 januari
De Bolder (Vivium), Huizen
21 januari
Hogewey (Vivium), Weesp
21 januari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
21 januari
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
21 januari
Stadzicht (Laurens), Rotterdam
22 januari
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
22 januari
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
22 januari
Roo van Capelle (Aafje), Capelle aan den IJssel
23 januari
Binnenrijk (Pleyade) , Giesbeek
23 januari
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
23 januari
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
25 januari
Naarderheem (Vivium), Naarden
25 januari
Torendael (Vivium), Amsterdam
25 januari
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
31 januari
Sint Jozef (Carinova), Deventer
 
februari
04 februari
Hogewey (Vivium), Weesp
05 februari
De Wieken (Carint Reggeland), Delden
07 februari
Graaf Florishof (Carinova), Deventer
08 februari
De Hartkamp (Carinova), Raalte
11 februari
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
11 februari
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
11 februari
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
11 februari
Oversingel (Vivium), Weesp
12 februari
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
12 februari
Training Pieter van Foreest, Delft
14 februari
Johanneshove (Vivium), Laren
16 februari
Centime (De Zorggroep), Tegelen
16 februari
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
18 februari
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
18 februari
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
19 februari
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
20 februari
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
21 februari
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
21 februari
De Zandzee (Vivium), Bussum
22 februari
Torendael (Vivium), Amsterdam
23 februari
De Bolder (Vivium), Huizen
25 februari
Hogewey (Vivium), Weesp
27 februari
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
27 februari
Dr. Jenny (Careaz), Dinxperlo
 
maart
04 maart
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
05 maart
Training Bolero (Marente), Voorhout
07 maart
Training Gerto (Marente), Voorhout
08 maart
De Hartkamp (Carinova), Raalte
11 maart
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
11 maart
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
12 maart
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
12 maart
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
12 maart
Training Johanneshove (Vivium), Laren
13 maart
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
13 maart
Het Averbergen (Carinova), Olst
13 maart
Buitenveld (Omring), Julianadorp
14 maart
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
14 maart
Johanneshove (Vivium), Laren
14 maart
Huize Salland (Carinova), Deventer
14 maart
Catharinenberg (Amaliazorg), Tilburg
17 maart
De Egthe (Zuyderland), Echt
19 maart
Torenhof (Vivium), Blaricum
21 maart
De Zandzee (Vivium), Bussum
22 maart
Cornelia (Allevo), Zierikzee
23 maart
De Bolder (Vivium), Huizen
25 maart
Hogewey (Vivium), Weesp
27 maart
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
28 maart
De Zeester (Omring), Den Helder
29 maart
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
29 maart
Torendael (Vivium), Weesp
 
april
01 april
Adegeest (Florence), Voorschoten
01 april
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
05 april
De Hartkamp (Carinova), Raalte
05 april
Naarderheem (Vivium), Naarden
08 april
Oversingel (Vivium), Weesp
08 april
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
09 april
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
09 april
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
11 april
Johanneshove (Vivium), Laren
12 april
Naarderheem (Vivium), Naarden
12 april
Sint Jozef (Carinova), Deventer
13 april
De Bolder (Vivium), Huizen
15 april
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
15 april
Hogewey (Vivium), Weesp
18 april
De Zandzee (Vivium), Bussum
24 april
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
26 april
Torendael (Vivium), Amsterdam
29 april
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
30 april
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
 
mei
01 mei
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
02 mei
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
06 mei
Hogewey (Vivium), Weesp
08 mei
Den Koogh (Omring), Den Helder
09 mei
Johanneshove (Vivium), Laren
09 mei
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
11 mei
De Bolder (Vivium), Huizen
13 mei
Ittmannshof (Stichting Zorggroep Noordwest-Veluwe), Nunspeet
13 mei
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
13 mei
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
14 mei
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
15 mei
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
16 mei
De Zandzee (Vivium), Bussum
17 mei
De Hartkamp (Carinova), Raalte
18 mei
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
21 mei
Duinstede (Florence), Wassenaar
22 mei
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
23 mei
De Diessenplas (Carinova), Holten
27 mei
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
28 mei
De Bloemschevaert (Groenhuysen), Roosendaal
28 mei
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
29 mei
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
31 mei
Torendael (Vivium), Amsterdam
31 mei
Huize St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
 
juni
03 juni
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
03 juni
Hogewey (Vivium), Weesp
13 juni
Johanneshove (Vivium), Laren
14 juni
Graaf Florishof (Carinova), Deventer
14 juni
De Hartkamp (Carinova), Raalte
14 juni
Naarderheem (Vivium), Naarden
15 juni
De Bolder (Vivium), Huizen
17 juni
Oversingel (Vivium), Weesp
17 juni
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
17 juni
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
17 juni
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
18 juni
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
18 juni
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
19 juni
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
19 juni
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
20 juni
De Zandzee (Vivium), Bussum
24 juni
Hogewey (Vivium), Weesp
26 juni
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
28 juni
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
28 juni
Torendael (Vivium), Amsterdam
 
juli
01 juli
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
01 juli
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
02 juli
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
02 juli
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
nog niet bekend
02 juli
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
03 juli
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
03 juli
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
06 juli
De Bolder (Vivium), Huizen
nog niet bekend
08 juli
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
nog niet bekend
12 juli
De Hartkamp (Carinova), Raalte
14 juli
De Egthe (Zuyderland), Echt
15 juli
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
18 juli
De Zandzee (Vivium), Bussum
nog niet bekend
24 juli
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
nog niet bekend
26 juli
Torendael (Vivium), Amsterdam
nog niet bekend
26 juli
Naarderheem (Vivium), Naarden
nog niet bekend
 
augustus
01 augustus
Huize Salland (Carinova), Deventer
nog niet bekend
05 augustus
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
05 augustus
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
nog niet bekend
12 augustus
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
13 augustus
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
14 augustus
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
15 augustus
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
15 augustus
De Zandzee (Vivium), Bussum
nog niet bekend
19 augustus
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
nog niet bekend
19 augustus
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
20 augustus
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
21 augustus
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
nog niet bekend
23 augustus
Naarderheem (Vivium), Naarden
nog niet bekend
23 augustus
Cornelia (Allevo), Zierikzee
nog niet bekend
27 augustus
Grubbeveld (Envida), Maastricht
30 augustus
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
nog niet bekend
30 augustus
Torendael (Vivium), Amsterdam
nog niet bekend
31 augustus
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
nog niet bekend
 
september
02 september
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
04 september
Buitenveld (Omring), Julianadorp
nog niet bekend
06 september
De Hartkamp (Carinova), Raalte
07 september
De Bolder (Vivium), Huizen
nog niet bekend
08 september
Vastrada (Zuyderland), Susteren
09 september
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
nog niet bekend
09 september
Oversingel (Vivium), Weesp
nog niet bekend
09 september
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
10 september
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
11 september
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
12 september
Johanneshove (Vivium), Laren
12 september
Sint Jozef (Carinova), Deventer
18 september
Het Averbergen (Carinova), Olst
nog niet bekend
19 september
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
nog niet bekend
19 september
Weidesteyn (Treant Zorggroep), Hoogeveen
nog niet bekend
19 september
De Zandzee (Vivium), Bussum
nog niet bekend
20 september
Naarderheem (Vivium), Naarden
nog niet bekend
24 september
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
25 september
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
nog niet bekend
25 september
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
26 september
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
26 september
De Zeester (Omring), Den Helder
nog niet bekend
27 september
Torendael (Vivium), Amsterdam
nog niet bekend
30 september
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
 
oktober
04 oktober
De Hartkamp (Carinova), Raalte
07 oktober
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
07 oktober
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
nog niet bekend
07 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
07 oktober
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
nog niet bekend
08 oktober
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
10 oktober
Den Koogh (Omring), Den Helder
nog niet bekend
10 oktober
Johanneshove (Vivium), Laren
14 oktober
Oversingel (Vivium), Weesp
nog niet bekend
16 oktober
Dr. Jenny (Careaz), Dinxperlo
nog niet bekend
17 oktober
De Zandzee (Vivium), Bussum
nog niet bekend
21 oktober
Adegeest (Florence), Voorschoten
21 oktober
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
nog niet bekend
23 oktober
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
nog niet bekend
24 oktober
Duinstede (Florence), Wassenaar
nog niet bekend
25 oktober
Torendael (Vivium), Amsterdam
nog niet bekend
25 oktober
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
nog niet bekend
26 oktober
De Bolder (Vivium), Huizen
nog niet bekend
28 oktober
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
28 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
29 oktober
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
29 oktober
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
nog niet bekend
30 oktober
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
31 oktober
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
31 oktober
Graaf Florishof (Carinova), Deventer
nog niet bekend
 
november
04 november
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
nog niet bekend
05 november
Torenhof (Vivium), Blaricum
nog niet bekend
07 november
De Diessenplas (Carinova), Holten
nog niet bekend
11 november
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
11 november
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
11 november
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
12 november
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
12 november
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
13 november
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
14 november
Johanneshove (Vivium), Laren
14 november
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
15 november
Sint Jozef (Carinova), Deventer
nog niet bekend
15 november
De Hartkamp (Carinova), Raalte
15 november
Naarderheem (Vivium), Naarden
nog niet bekend
16 november
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
nog niet bekend
21 november
De Zandzee (Vivium), Bussum
nog niet bekend
23 november
De Bolder (Vivium), Huizen
nog niet bekend
27 november
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
nog niet bekend
29 november
Torendael (Vivium), Amsterdam
nog niet bekend
29 november
Huize St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
nog niet bekend
 
december
02 december
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
09 december
Oversingel (Vivium), Weesp
nog niet bekend
09 december
Coensdike (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
09 december
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
10 december
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
10 december
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
11 december
De Lange Akkers (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Koewacht
12 december
Johanneshove (Vivium), Laren
12 december
Antonius (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Kloosterzande
13 december
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
nog niet bekend
14 december
De Bolder (Vivium), Huizen
nog niet bekend
16 december
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
nog niet bekend
27 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
nog niet bekend