Speellijst 2018

 
juni
21 juni
De Zandzee (Vivium), Bussum
21 juni
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
21 juni
Workshop Pieter van Foreest, Delft
21 juni
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
23 juni
De Bolder (Vivium), Huizen
24 juni
Rustoord (DSV), Lisse
25 juni
Simeon & Anna (Laurens), Rotterdam
25 juni
Oversingel (Vivium), Weesp
26 juni
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
27 juni
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
28 juni
Eykenburg (Stichting Eykenburg), Den Haag
28 juni
Zonnehuis Amstelveen (Zonnehuisgroep Amstelland), Amstelveen
28 juni
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
28 juni
De Vrije Vogel, Elsloo
29 juni
Food Reflection (besloten), Haarsteeg
29 juni
Torendael (Vivium), Amsterdam
30 juni
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
30 juni
De Meerenburgh, Leur
 
juli
02 juli
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
03 juli
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
03 juli
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
03 juli
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
03 juli
Sint Willibrord (Carinova), Olst
04 juli
De Molenberg (Marga Klompe), Groenlo
04 juli
Kliniek De Ferleman (Emergis), Terneuzen
05 juli
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
05 juli
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
06 juli
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
06 juli
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
07 juli
De Bolder (Vivium), Huizen
08 juli
De Egthe (Zuyderland), Echt
09 juli
Overrhyn (Topaz), Leiden
09 juli
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
10 juli
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
10 juli
Flecke (Patyna), Joure
10 juli
Het Loggerhuis (Dagelijks Leven), Zaandam
11 juli
Den Weeligenberg (Zorgbalans), Hillegom
11 juli
De Elf Ranken (Laurens), Barendrecht
12 juli
De Mantel (Florence), Voorburg
12 juli
Graaf Florishof (Carinova), Deventer
12 juli
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
12 juli
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
13 juli
De Hartkamp (Carinova), Raalte
13 juli
Heerewegen (Warande), Zeist
16 juli
Hogewey (Vivium), Weesp
18 juli
De Vloot (Careyn), Maassluis
18 juli
Rozenhof (Careyn), Naaldwijk
19 juli
Heerewegen (Warande), Zeist
19 juli
Sparrenheuvel (Carinova), Diepenveen
19 juli
Ave Maria (Cicero), Geulle
19 juli
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
19 juli
De Zandzee (Vivium), Bussum
20 juli
De Diessenplas (Carinova), Holten
24 juli
Heerewegen (Warande), Zeist
24 juli
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
25 juli
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
25 juli
Voltawerk (Zuid Oost Zorg), Gorredijk
26 juli
Beerendonck (De Zorggroep), Venlo
26 juli
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
26 juli
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
26 juli
Salland (Carinova), Colmschate
27 juli
Torendael (Vivium), Amsterdam
27 juli
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
27 juli
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
28 juli
De Bolder (Vivium), Huizen
30 juli
Op den Toren (Cicero Zorggroep), Nuth
31 juli
Walstede (Zorgcentra Rivierenland), Tiel
 
augustus
02 augustus
Hogewey (Vivium), Weesp
02 augustus
Hogewey (Vivium), Weesp
02 augustus
Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
02 augustus
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
02 augustus
Park Braband (Carinova), Schalkhaar
02 augustus
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
02 augustus
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
03 augustus
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
06 augustus
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
08 augustus
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
13 augustus
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
13 augustus
Overrhyn (Topaz), Leiden
15 augustus
Het Averbergen (Carinova), Olst
15 augustus
Blijdorp (Laurens), Rotterdam
17 augustus
Naarderheem (Vivium), Naarden
20 augustus
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
22 augustus
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
23 augustus
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
23 augustus
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
24 augustus
Cornelia (Allevo), Zierikzee
24 augustus
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
26 augustus
Besloten optreden, Rotterdam
27 augustus
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
28 augustus
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
28 augustus
Dr. Jenny (Careaz), Dinxperlo
30 augustus
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
30 augustus
De Zandzee (Vivium), Bussum
30 augustus
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
31 augustus
Pension ’t Hart (Catharina Stichting), Oostvoorne
31 augustus
St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
31 augustus
Torendael (Vivium), Amsterdam
 
september
01 september
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
03 september
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
03 september
Hogewey (Vivium), Weesp
03 september
Woerdblok (Careyn), Naaldwijk
03 september
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
04 september
Mariahoeve (Florence), Den Haag
04 september
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
05 september
Buitenveld (Omring), Julianadorp
05 september
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
06 september
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
06 september
Salland (Carinova), Colmschate
07 september
De Hartkamp (Carinova), Raalte
08 september
Besloten optreden, Voorhout
10 september
Parc Gender/Engelsbergen (Vitalis), Eindhoven
10 september
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
10 september
Overrhyn (Topaz), Leiden
10 september
Oversingel (Vivium), Weesp
11 september
Den Koogh (Omring), Den Helder
11 september
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
12 september
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
13 september
Johanneshove (Vivium), Laren
14 september
Die Buytenweye (Pieter van Foreest), Delft
15 september
Ekelhof (Archipel), Eindhoven
17 september
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
17 september
Hogewey (Vivium), Weesp
18 september
De Meander (De Zellingen), Nieuwerkerk aan den IJssel
18 september
Nieuw Sandenburgh (Zorgstroom), Veere
18 september
Sparrenheuvel (Carinova), Diepenveen
19 september
De Vloot (Careyn), Maassluis
20 september
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
20 september
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
20 september
De Zandzee (Vivium), Bussum
20 september
Eben Haëzer (Cordaan), Amsterdam
20 september
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
21 september
Acht Staten (Evean), Wormerveer
21 september
Alzheimer Café Berkelland, Ruurlo
21 september
Bermensteyn (De Zellingen), Capelle aan den IJssel
22 september
Gloxinia (Amstelring), Aalsmeer
23 september
Vastrada (Zuyderland), Susteren
25 september
Torenhof (Vivium), Blaricum
26 september
Training "Stem af en maak contact", Ede
26 september
Weidesteyn (Treant Zorggroep), Hoogeveen
27 september
De Zeester (Omring), Den Helder
27 september
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
27 september
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
27 september
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
27 september
De Driemaster (Interzorg), Smilde
28 september
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
28 september
Naarderheem (Vivium), Naarden
28 september
Torendael (Vivium), Amsterdam
29 september
De Roosebrink (Zuid-Veluwe), Wageningen
29 september
De Bolder (Vivium), Huizen
 
oktober
01 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
02 oktober
La Valence (Envida), Maastricht
03 oktober
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
03 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
04 oktober
Bosch en Duin (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
05 oktober
De Hartkamp (Carinova), Raalte
05 oktober
Het Borsthuis (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
05 oktober
Naarderheem (Vivium), Naarden
05 oktober
Akkerleven (Pieter van Foreest), Schipluiden
06 oktober
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
08 oktober
Westlede (STMR), Tiel
09 oktober
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
09 oktober
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst en Koewacht
09 oktober
H.A. Lorentzhuis (Innoforte), Velp
10 oktober
Sint Willibrord (Carinova), Olst
11 oktober
Johanneshove (Vivium), Laren
11 oktober
Duinstede (Florence), Wassenaar
11 oktober
Het Hof (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
12 oktober
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
15 oktober
Overrhyn (Topaz), Leiden
15 oktober
Adegeest (Florence), Voorschoten
15 oktober
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
15 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
17 oktober
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
17 oktober
Workshop De Antonius Hof (Vivium), Bussum
18 oktober
De Zandzee (Vivium), Bussum
21 oktober
De Egthe (Zuyderland), Echt
22 oktober
Vremdieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
23 oktober
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
23 oktober
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
23 oktober
Vredenburch (Florence), Rijswijk
24 oktober
Hart van Rozenburg (Careyn), Rozenburg
25 oktober
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
25 oktober
Park Braband (Carinova), Schalkhaar
25 oktober
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
25 oktober
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
26 oktober
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
26 oktober
Torendael (Vivium), Amsterdam
27 oktober
De Bolder (Vivium), Huizen
27 oktober
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
29 oktober
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
30 oktober
Workshop Pieter van Foreest, Delft
30 oktober
Blijdorp (Laurens), Rotterdam
30 oktober
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
30 oktober
Schuttershof (Cicero Zorggroep), Brunssum
31 oktober
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
 
november
01 november
De Hooge Tuinen (Pieter van Foreest), Naaldwijk
01 november
Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
03 november
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
03 november
De Bolder (Vivium), Huizen
05 november
Hogewey (Vivium), Weesp
05 november
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
05 november
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
06 november
Triangel (Pieter van Foreest), De Lier
06 november
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
06 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
07 november
Workshop Johanneshove (Vivium), Laren
07 november
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
07 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
07 november
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
08 november
Quintus (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
08 november
De Hessegracht (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
12 november
Overrhyn (Topaz), Leiden
12 november
Oversingel (Vivium), Weesp
13 november
De Koperhorst (Beweging 3.0), Amersfoort
13 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
14 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
15 november
Johanneshove (Vivium), Laren
15 november
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
15 november
De Zandzee (Vivium), Bussum
15 november
Elim (Stichting Zorggroep Noordwest-Veluwe), Putten
15 november
Graaf Florishof (Carinova), Deventer
16 november
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
16 november
Huize St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
16 november
Naarderheem (Vivium), Naarden
16 november
De Hartkamp (Carinova), Raalte
16 november
De Schauw (Noord West Veluwe), Putten
19 november
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
19 november
Hogewey (Vivium), Weesp
19 november
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
20 november
De Ark (Careyn), Wateringen
21 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
21 november
Het Averbergen (Carinova), Olst
22 november
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
22 november
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
22 november
St. Elisabeth (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
23 november
Het Hof (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo (O)
23 november
Rozenhof (Careyn), Naaldwijk
27 november
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
28 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
28 november
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
28 november
De Diessenplas (Carinova), Holten
29 november
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
29 november
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
30 november
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
30 november
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
30 november
Torendael (Vivium), Amsterdam
 
december
05 december
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
nog niet bekend
06 december
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
nog niet bekend
08 december
De Bolder (Vivium), Huizen
nog niet bekend
10 december
Overrhyn (Topaz), Leiden
nog niet bekend
13 december
Johanneshove (Vivium), Vivium
nog niet bekend
13 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
nog niet bekend
13 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
nog niet bekend
16 december
Croonenhoff (Envida), Maastricht
17 december
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
nog niet bekend
17 december
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
17 december
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
nog niet bekend
18 december
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
nog niet bekend
18 december
Voltawerk (Zuid Oost Zorg), Gorredijk
nog niet bekend
19 december
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
nog niet bekend
20 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
nog niet bekend
21 december
Torendael (Vivium), Amsterdam
nog niet bekend
27 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
nog niet bekend
 

Speellijst 2019

 
januari