Speellijst 2018

 
juli
18 juli
De Vloot (Careyn), Maassluis
18 juli
Rozenhof (Careyn), Naaldwijk
19 juli
De Zandzee (Vivium), Bussum
19 juli
Heerewegen (Warande), Zeist
19 juli
Ave Maria (Cicero), Geulle
19 juli
Sparrenheuvel (Carinova), Diepenveen
19 juli
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
19 juli
De Loohof (Atlant), Apeldoorn
20 juli
De Diessenplas (Carinova), Holten
21 juli
Van Wijckerslooth (Marente), Oegstgeest
22 juli
Torendael (Vivium), Amsterdam
24 juli
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
24 juli
Heerewegen (Warande), Zeist
24 juli
Hortensialaan (Ons Tweede Thuis), Aalsmeer
25 juli
Sammersbrug, Den Haag
25 juli
Voltawerk (Zuid Oost Zorg), Gorredijk
25 juli
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
26 juli
Beerendonck (De Zorggroep), Venlo
26 juli
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
26 juli
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
26 juli
Salland (Carinova), Colmschate
27 juli
Huize St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
27 juli
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
27 juli
Torendael (Vivium), Amsterdam
27 juli
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
28 juli
De Bolder (Vivium), Huizen
28 juli
Krönnenzommer (ZorgAccent), Hellendoorn
30 juli
Op den Toren (Cicero Zorggroep), Nuth
30 juli
Ravelijn (Carinova), Deventer
30 juli
Rudolf Steiner Zorghuis, Tobiashuis (Raphaëlstichting), Den Haag
31 juli
Walstede (Zorgcentra Rivierenland), Tiel
 
augustus
02 augustus
Hogewey (Vivium), Weesp
02 augustus
Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
02 augustus
Park Braband (Carinova), Schalkhaar
02 augustus
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
02 augustus
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
02 augustus
Hogewey (Vivium), Weesp
02 augustus
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
03 augustus
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
05 augustus
Torendael (Vivium), Amsterdam
06 augustus
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
08 augustus
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
09 augustus
Veste Brakkenstein (Kalorama), Nijmegen
13 augustus
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
13 augustus
Overrhyn (Topaz), Leiden
15 augustus
Blijdorp (Laurens), Rotterdam
15 augustus
Het Averbergen (Carinova), Olst
16 augustus
Brede School (Stichting Zuidwester), Goes
17 augustus
Naarderheem (Vivium), Naarden
17 augustus
Steenvoorde (Florence), Rijswijk
19 augustus
Torendael (Vivium), Amsterdam
20 augustus
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
22 augustus
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
22 augustus
Woonzorgcentrum Mgr. Blom (Beweging 3.0), Amersfoort
23 augustus
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
23 augustus
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
24 augustus
Cornelia (Allevo), Zierikzee
24 augustus
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
26 augustus
Besloten optreden, Rotterdam
27 augustus
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
28 augustus
Dr. Jenny (Careaz), Dinxperlo
28 augustus
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
29 augustus
De Geuzenveste (Careyn), Utrecht
30 augustus
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
30 augustus
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
30 augustus
De Zandzee (Vivium), Bussum
31 augustus
Pension ’t Hart (Catharina Stichting), Oostvoorne
31 augustus
St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
31 augustus
Torendael (Vivium), Amsterdam
 
september
01 september
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
02 september
Torendael (Vivium), Amsterdam
03 september
Hogewey (Vivium), Weesp
03 september
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
03 september
Woerdblok (Careyn), Naaldwijk
03 september
Workshop Den Ooiman, Doetinchem
03 september
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
03 september
De Hullen (Interzorg), Roden
04 september
Mariahoeve (Florence), Den Haag
04 september
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
04 september
Graaf Florishof (Carinova), Deventer
05 september
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
05 september
Buitenveld (Omring), Julianadorp
06 september
De Hofstee (Laurens), Rotterdam
06 september
Salland (Carinova), Colmschate
07 september
De Hartkamp (Carinova), Raalte
07 september
De Hullen (Interzorg), Roden
08 september
Besloten optreden, Voorhout
10 september
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
10 september
Overrhyn (Topaz), Leiden
10 september
Oversingel (Vivium), Weesp
10 september
Parc Gender/Engelsbergen (Vitalis), Eindhoven
11 september
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
11 september
Den Koogh (Omring), Den Helder
12 september
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
13 september
Hoppesteijn (Aafje), Rotterdam
13 september
Johanneshove (Vivium), Laren
14 september
Die Buytenweye (Pieter van Foreest), Delft
15 september
Ekelhof (Archipel), Eindhoven
17 september
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
17 september
Hogewey (Vivium), Weesp
18 september
Nieuw Sandenburgh (Zorgstroom), Veere
18 september
Sparrenheuvel (Carinova), Diepenveen
18 september
De Meander (De Zellingen), Nieuwerkerk aan den IJssel
19 september
De Vloot (Careyn), Maassluis
20 september
Sint Jozef (Carinova), Deventer
20 september
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
20 september
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
20 september
De Zandzee (Vivium), Bussum
20 september
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
20 september
Eben Haëzer (Cordaan), Amsterdam
21 september
Bermensteyn (De Zellingen), Capelle aan den IJssel
21 september
Acht Staten (Evean), Wormerveer
21 september
Alzheimer Café Berkelland, Ruurlo
22 september
Gloxinia (Amstelring), Aalsmeer
22 september
Torendael (Vivium), Amsterdam
23 september
Vastrada (Zuyderland), Susteren
24 september
Dekkersduin (Florence), Den Haag
24 september
Thuvine (Pleyade) , Duiven
25 september
Fan-ergize Your Enterprise (Fan Factory), Ede
25 september
Thuvine (Pleyade), Duiven
25 september
Torenhof (Vivium), Blaricum
26 september
Thuvine (Pleyade), Duiven
26 september
Training "Stem af en maak contact", Ede
26 september
Weidesteyn (Treant Zorggroep), Hoogeveen
27 september
De Zeester (Omring), Den Helder
27 september
De Driemaster (Interzorg), Smilde
27 september
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
27 september
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
27 september
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
28 september
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
28 september
Naarderheem (Vivium), Naarden
28 september
Torendael (Vivium), Amsterdam
29 september
De Roosebrink (Zuid-Veluwe), Wageningen
29 september
De Bolder (Vivium), Huizen
 
oktober
01 oktober
Thuvine (Pleyade), Duiven
01 oktober
Training Het Dorp (Siza), Arnhem
01 oktober
Optreden Het Dorp (Siza), Arnhem
01 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
02 oktober
La Valence (Envida), Maastricht
03 oktober
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
03 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
04 oktober
Bosch en Duin (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
05 oktober
Naarderheem (Vivium), Naarden
05 oktober
Sint Jozef (Carinova), Deventer
05 oktober
Akkerleven (Pieter van Foreest), Schipluiden
05 oktober
De Hartkamp (Carinova), Raalte
05 oktober
Het Borsthuis (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
06 oktober
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
06 oktober
Centime (De Zorggroep), Tegelen
08 oktober
Westlede (STMR), Tiel
08 oktober
Ravelijn (Carinova), Deventer
09 oktober
Beth Shalom (Cordaan), Amsterdam
09 oktober
De Blaauwe Hoeve (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen), Hulst en Koewacht
09 oktober
H.A. Lorentzhuis (Innoforte), Velp
10 oktober
Training Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
10 oktober
Sint Willibrord (Carinova), Olst
11 oktober
Duinstede (Florence), Wassenaar
11 oktober
Het Hof (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo
11 oktober
Johanneshove (Vivium), Laren
12 oktober
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
15 oktober
Adegeest (Florence), Voorschoten
15 oktober
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
15 oktober
Hogewey (Vivium), Weesp
15 oktober
Overrhyn (Topaz), Leiden
17 oktober
Training Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
17 oktober
Spaar en Hout (Pro Senectute), Haarlem
17 oktober
Training De Antonius Hof (Vivium), Bussum
17 oktober
Het Hoge Heem (Amstelring), Uithoorn
18 oktober
De Zandzee (Vivium), Bussum
18 oktober
Sint Jozef (Carinova), Deventer
21 oktober
De Egthe (Zuyderland), Echt
22 oktober
Vremdieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
23 oktober
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
23 oktober
Vredenburch (Florence), Rijswijk
23 oktober
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
24 oktober
Hart van Rozenburg (Careyn), Rozenburg
25 oktober
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
25 oktober
De Open Hof (Zorggroep Amsterdam Oost), Amsterdam
25 oktober
Park Braband (Carinova), Schalkhaar
25 oktober
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
26 oktober
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
26 oktober
Torendael (Vivium), Amsterdam
27 oktober
De Bolder (Vivium), Huizen
27 oktober
Nicolaas (Omring), Lutjebroek
29 oktober
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
30 oktober
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
30 oktober
Schuttershof (Cicero Zorggroep), Brunssum
30 oktober
Workshop Pieter van Foreest, Delft
30 oktober
Blijdorp (Laurens), Rotterdam
31 oktober
Crimpenersteyn (De Zellingen), Krimpen aan den IJssel
 
november
01 november
De Hooge Tuinen (Pieter van Foreest), Naaldwijk
01 november
Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
03 november
De Bolder Ruyterstraat (Vivium), Huizen
03 november
De Bolder (Vivium), Huizen
03 november
Eerdbrand (Archipel), Eindhoven
05 november
De Drie Hoven (Amstelring), Amsterdam
05 november
Hogewey (Vivium), Weesp
05 november
Theresia (Stichting Vughterstede), Vught
06 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
06 november
Sint Jozef (Carinova), Deventer
06 november
Triangel (Pieter van Foreest), De Lier
06 november
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
07 november
Training Johanneshove (Vivium), Laren
07 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
07 november
Training Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
07 november
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
07 november
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
08 november
Quintus (Respect Zorggroep Scheveningen), Den Haag
08 november
De Hessegracht (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
09 november
Vreugdehof (Amstelring), Amsterdam
12 november
Overrhyn (Topaz), Leiden
12 november
Oversingel (Vivium), Weesp
13 november
De Koperhorst (Beweging 3.0), Amersfoort
13 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
14 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
14 november
Training Munnekeweij (Topaz), Noordwijkerhout
15 november
Lisidunahof (Beweging 3.0), Leusden
15 november
De Zandzee (Vivium), Bussum
15 november
Elim (Stichting Zorggroep Noordwest-Veluwe), Putten
15 november
Graaf Florishof (Carinova), Deventer
15 november
Johanneshove (Vivium), Laren
16 november
Grootenhoek (Careyn), Hellevoetsluis
16 november
Huize St. Elisabeth (Stichting Vughterstede), Vught
16 november
Naarderheem (Vivium), Naarden
16 november
De Hartkamp (Carinova), Raalte
16 november
De Schauw (Noord West Veluwe), Putten
19 november
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
19 november
Eldenstaete (Pleyade), Arnhem
19 november
Hogewey (Vivium), Weesp
20 november
't Wedervoort (ZorgAccent), Wierden
20 november
De Ark (Careyn), Wateringen
21 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
21 november
Het Averbergen (Carinova), Olst
22 november
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
22 november
St. Elisabeth (Attent Zorg en Behandeling), Doesburg
22 november
Tiendhove (Lelie Zorggroep), Krimpen aan den IJssel
23 november
Het Hof (Trivium Meulenbelt Zorg), Hengelo (O)
23 november
Rozenhof (Careyn), Naaldwijk
26 november
StudieArena, Lunteren
27 november
Heemhof (Atlant), Apeldoorn
28 november
De Diessenplas (Carinova), Holten
28 november
De Kreek (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
28 november
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
29 november
Sint Jozef (Carinova), Deventer
29 november
De Antonius Hof (Vivium), Bussum
29 november
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
30 november
Torendael (Vivium), Amsterdam
30 november
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
30 november
Neibertilla (Zuid Oost Zorg), Drachten
 
december
05 december
Bachten Dieke (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Terneuzen
nog niet bekend
06 december
Emmaus (ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), IJzendijke
nog niet bekend
08 december
De Bolder (Vivium), Huizen
nog niet bekend
10 december
Overrhyn (Topaz), Leiden
nog niet bekend
13 december
Johanneshove (Vivium), Vivium
nog niet bekend
13 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
nog niet bekend
13 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
nog niet bekend
15 december
Centime (De Zorggroep), Tegelen
nog niet bekend
16 december
Croonenhoff (Envida), Maastricht
17 december
Vremdieke (ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen), Hoek
nog niet bekend
17 december
De Stichtse Hof (Vivium), Laren
nog niet bekend
17 december
Hogewey (Vivium), Weesp
nog niet bekend
18 december
Voltawerk (Zuid Oost Zorg), Gorredijk
nog niet bekend
18 december
Coensdike ( ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen), Aardenburg
nog niet bekend
19 december
Veenhage (Pieter van Foreest), Nootdorp
nog niet bekend
20 december
Sonnevanck (Pieter van Foreest), 's-Gravenzande
nog niet bekend
21 december
Torendael (Vivium), Amsterdam
nog niet bekend
27 december
Weidevogelhof (Pieter van Foreest), Pijnacker
nog niet bekend
 

Speellijst 2019

 
januari